top of page

Acerca de

pexels-pixabay-416405.jpg

Proje + Program Danışmanlık Hizmetleri

ZAIMGRUP olarak, çeşitli alanlarda uzmanlığa sahip olağanüstü bir danışman ekibine sahibiz. Yaratıcı ve işbirliğine dayalı stratejik yaklaşımımızla birlikte en son teknolojiyi ve veri kaynaklarını kullanarak karmaşık iş sorunlarını çözme konusunda uzmanız. 

Proje Danışmanlığı ; Firmaların ulusal ve uluslar arası projelerinde, deneyimli ve profesyonel destek sağlayarak, projelerin uygulaması ve yönetilmesine yönelik danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Yürütülen söz konusu proje danışmanlığı esnasında, tüm gelişmeler ve trendler dikkate alınarak izleme ve değerlendirme yapılmaktadır. TÜBİTAK, KOSGEB, DPT SODES, Kalkınma Ajansları, IPARD, TKDK vb. ulusal, Avrupa Birliği (EU), Dünya Bankası, UNDP vb. uluslararası fonlar tarafından desteklenen, başta Arge ve girişimcilik tabanlı projeler olmak üzere her türlü proje konusunda uzman danışmanlık hizmeti verilmektedir.

AR-GE projelerinde firmaların destekten yararlanabilmesi adına, varolan projeye desteğin yanında, fikri olmayan şirketler adına, teknik danışmanlar aracılığı ile proje danışmanlığı hizmeti verilmektedir. Danışmanlık hizmetimizle alakalı destek almak ve detaylı bilgiye sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page