top of page

Acerca de

Kanalizasyon Arıtma Tesisi

Çevre Danışmanlık Hizmetleri

Gelişen teknolojinin yaşamımıza getirdiği konfor yanında, bu gelişmenin doğaya ve çevreye verdiği kirliliğin boyutu her geçen gün hızla artmaktadır. Çeşitli kaynaklardan çıkan katı, sıvı ve gaz halindeki kirletici maddelerin hava, su ve toprakta yüksek oranda birikmesi çevre kirliliği oluşmasına neden olmaktadır. Günümüzde çevre kirliliği etkilerinin artması ve bu etkilerin doğrudan insan sağlığı üzerinde yarattığı olumsuz sonuçlar nedeni ile çevre kirliliğinin önlenmesi ve bu yönde yapılması gereken çalışmalara verilen önem artmıştır.

Bu kapsamda çeşitli sanayi kuruluşlarında çevre uzmanlarımız tarafından çevre kirliliğinin minimize edilmesi, yasal ve uluslararası standard şartlarının sağlanması için sürekli danışmanlık faaliyetleri sürdürülmektedir.

ZAIMGRUP Çevre Görevlileri tarafından yürütülen Sürekli Danışmanlık Faaliyetleri aşağıdaki gibidir; Çevre Mevzuatı Açısından Periyodik Yasal Uygunluk Denetimlerinin Yapılması, Çevre Performans Raporlarının hazırlanması, Atık Minimizasyonu çalışmalarının planlanması, Çevresel izleme ve ölçme parametrelerinin belirlenmesi ve takibi, Yasal beyanların yapılması, Atık planlarının hazırlaması, Çevre Bilinci, Çevre Mevzuatı, atık yönetimi, eğitimlerinin verilmesi, Çevresel Kazalarına Karşı Acil Durum Planlarının Hazırlaması, Çevresel Acil Durum Tatbikatlarının Yapılması, Sürekli danışmanlık faaliyetleri uzman ekibimiz tarafından özel olarak planlanarak  müşterilerimiz için en verimli ve ekonomik çözümler üretilmektedir. Danışmanlık hizmetimizle alakalı destek almak ve detaylı bilgiye sahip olmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page